fbpx

Reference

Co o nás říkají?

"Na začátku hodnocení bych rád zdůraznil výbornou komunikaci, profesionalitu a přístup. Firma se musela poprat s více jak 200 let starou budovou a myslím, že to zvládli na výbornou. Rozsah požadovaných prací byl rekonstrukce zdi, stržení příčky a uložení dřevěných trámů místo příčky. Rekonstrukce zdi dopadla na výbornou. Stržení příčky bylo vlastně opatrné rozebírání zdi. Borcům palec nahoru, udělali super práci, nenaprášili a pokaždé po sobě stavbu pěkně uklidili. Uložení trámu místo stržené příčky - za to bych chtěl borcům opravdu poděkovat. Zvládli se vypořádat s týdenním zpožděním doručením trámů. Trámy uložili na výbornou. Tuto firmu rád doporučím. Výborná komunikace, profesionalita a příznivá cena za provedenou práci. Shrnutí na závěr - docela dost dobré muziky za slušné peníze!"
Filip K.
Mohu firmu plně doporučit - řemeslníci byli dochvilní, pracovali dle podmínek rychle a efektivně. Srozumitelně mi odpověděli na všechny dotazy. Oprava nakonec byla mnohem složitější a rozsáhlejší, než jsem předpokládala, a tedy i finančně náročnější, ale se všemi komplikacemi, které během oprav vyvstaly, si firma dobře poradila. Zvláště oceňuji dobrou a rychlou komunikaci s řemeslníky.
Zuzana L.
Velmi seriozni a vstricna komunikace pri domlouvani podrobnosti - v prubehu projektu jsem musela zmenit typ a tloustku dlazby. Panove prijeli vzdy presne na domluvene datum a cas a po provedeni praci po sobe vzorne uklidili.Dlažba je polozena velmi kvalitne.
Martina L.
"Všechno skvělé, výborná komunikace, rychlé reakce, dobře odvedená práce a maximální vstřícnost, děkujeme."
Doležalová B.
Byl jsem s výsledkem spokojen, žádný problém během realizace ani poté s odstupem času, výborná komunikace s firmou.
Petr V.
"I přes všemožné nepředvídatelné komplikace byla práce zhotovena dobře a ještě před stanoveným termínem. Pánové byli dochvilní a rychlí. Celkově jsem spokojená."
Lucie M.
"Přes mírné komplikace (větší rozsah než původně zamýšlený, špatné počasí -> pomalé schnutí....) super! Cena také v pohodě :). Kontakt ukládám a ozvu se i příště :)."
Jaroslav H.
"S realizací opravy části stropu jsem velmi spokojená. Skvělý přístup, jednání a opravdu pěkně provedená práce. Firmu mohu vřele doporučit."
Lucie N.
"Komunikace byla výborná, časový harmonogram byl dodržen dokonce s rezervou. S celkovým výsledkem jsme také spokojeni."
Michael D.
"Dochvilnost, dobře provedené, vysoké nasazení práce, přijatelná cena."
Jan K.
"Velmi férové jednání firmy. Navázáno další spoluprací."
Marek H.